Difference between revisions of "Hand-Technieken voor 2de KUP"
Jump to navigation
Jump to search
(Page creation) |
m (Dutch traductions) |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | DWIJIBUM SONKUT NAJUNDE BANDAE TULGI || | + | | DWIJIBUM SONKUT NAJUNDE BANDAE TULGI || lage omgekeerde vingertop uitval (2de bew Toi-Gye) |
|- | |- | ||
| − | | DUNG JOOMUK YOPDWI TAERIGI || | + | | DUNG JOOMUK YOPDWI TAERIGI || achtervuist zijwaartse slag (3de bew Toi-Gye) |
|- | |- | ||
| − | | KYOCHA JOOMUK NOOLLO MAKGI || X- | + | | KYOCHA JOOMUK NOOLLO MAKGI || X- vuist drukkende verdediging (7de bew Toi-Gye) |
|- | |- | ||
| SANG PALKUP YOP TUYLGI || Twin side elbow thrust | | SANG PALKUP YOP TUYLGI || Twin side elbow thrust | ||
|- | |- | ||
| − | | BAKKAT PALMOK SANG MAKGI || | + | | BAKKAT PALMOK SANG MAKGI || buitenvoorarm W-vormige afweer (14de bew Toi-Gye) |
|- | |- | ||
| − | | DOO PALMOK NAJUNDE MIRO MAKGI || | + | | DOO PALMOK NAJUNDE MIRO MAKGI || lage dubbele voorarm drukkende verdediging (19de bew Toi-Gye) |
|- | |- | ||
| − | | SANG AP JAPKEE || | + | | SANG AP JAPKEE || Hoofd greep |
|} | |} | ||
<br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | <br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | ||
Revision as of 16:02, 25 March 2021
Welkom pagina
Hand Technieken
Hand-Technieken voor 2de KUP
Examen 2de Kup
Document containing source information
| Koreaan | Nederlands |
|---|---|
| DWIJIBUM SONKUT NAJUNDE BANDAE TULGI | lage omgekeerde vingertop uitval (2de bew Toi-Gye) |
| DUNG JOOMUK YOPDWI TAERIGI | achtervuist zijwaartse slag (3de bew Toi-Gye) |
| KYOCHA JOOMUK NOOLLO MAKGI | X- vuist drukkende verdediging (7de bew Toi-Gye) |
| SANG PALKUP YOP TUYLGI | Twin side elbow thrust |
| BAKKAT PALMOK SANG MAKGI | buitenvoorarm W-vormige afweer (14de bew Toi-Gye) |
| DOO PALMOK NAJUNDE MIRO MAKGI | lage dubbele voorarm drukkende verdediging (19de bew Toi-Gye) |
| SANG AP JAPKEE | Hoofd greep |
Terug naar top van deze pagina - Terug naar de welkom pagina