Difference between revisions of "Hand-Technieken voor 1ste KUP"
Jump to navigation
Jump to search
(Page creation) |
m (Correction Semantic Information) |
||
| (2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
'''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Welkom pagina]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Welkom pagina]]</span>''' | ||
| − | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory::Hand- | + | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory::Hand-Technique|Hand Technieken]]</span>''' |
'''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | ||
| − | '''<span style="color:white; background:white">[[Level:: | + | '''<span style="color:white; background:white">[[Level::K1|Examen 1ste Kup]]</span>''' |
'''<span style="color:white; background:white">[[Document::DataSource|Document containing source information|]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Document::DataSource|Document containing source information|]]</span>''' | ||
</noinclude><br> | </noinclude><br> | ||
| Line 11: | Line 11: | ||
! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | SONDABAK MIRO MAKGI || | + | | SONDABAK MIRO MAKGI || handpalm duwende afwering (1ste bew Hwa-Rang) |
|- | |- | ||
| − | | AP JOOMUK OLLYO JIRUGI || | + | | AP JOOMUK OLLYO JIRUGI || opwaartse stoot (5de bew Hwa-Rang) |
|- | |- | ||
| − | | SONKAL NAERYO TAERIGI || | + | | SONKAL NAERYO TAERIGI || meshand neerwaartse slag (7de bew Hwa-Rang) |
|- | |- | ||
| − | | YOP PALKUP TULGI || | + | | YOP PALKUP TULGI || zijwaartse elleboog uitval (26ste bew Hwa-Rang) |
|- | |- | ||
| − | | YOPAP MAKGI || | + | | YOPAP MAKGI || hoge zij/voorwaartse binnen- voorarm verdediging (27ste bew Hwa-Rang) |
|} | |} | ||
<br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | <br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | ||
Latest revision as of 14:58, 14 January 2023
Welkom pagina
Hand Technieken
Hand-Technieken voor 1ste KUP
Examen 1ste Kup
Document containing source information
| Koreaan | Nederlands |
|---|---|
| SONDABAK MIRO MAKGI | handpalm duwende afwering (1ste bew Hwa-Rang) |
| AP JOOMUK OLLYO JIRUGI | opwaartse stoot (5de bew Hwa-Rang) |
| SONKAL NAERYO TAERIGI | meshand neerwaartse slag (7de bew Hwa-Rang) |
| YOP PALKUP TULGI | zijwaartse elleboog uitval (26ste bew Hwa-Rang) |
| YOPAP MAKGI | hoge zij/voorwaartse binnen- voorarm verdediging (27ste bew Hwa-Rang) |
Terug naar top van deze pagina - Terug naar de welkom pagina