Difference between revisions of "Hand-Technieken voor 4de KUP"
Jump to navigation
Jump to search
(Page creation) |
m (Correction Semantic Information) |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
'''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Welkom pagina]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Welkom pagina]]</span>''' | ||
| − | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory::Hand- | + | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory::Hand-Technique|Hand Technieken]]</span>''' |
'''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | ||
'''<span style="color:white; background:white">[[Level::K4|Examen 4de Kup]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Level::K4|Examen 4de Kup]]</span>''' | ||
| Line 11: | Line 11: | ||
! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | SONDABAK GOLCHO MAKGI || | + | | SONDABAK GOLCHO MAKGI || midden handpalm hoek verdediging (greep Yul-Gok) |
|- | |- | ||
| − | | AP PALKUP TAERIGI || | + | | AP PALKUP TAERIGI || voorwaartse elleboogslag (elleboog Yul-Gok) |
|- | |- | ||
| − | | SANG SONKAL MAKGI || | + | | SANG SONKAL MAKGI || tweeling meshand verdediging |
|- | |- | ||
| − | | DUNG JOOMUK YOP TAERIGI || | + | | DUNG JOOMUK YOP TAERIGI || achtervuist zijwaartse slag (sprong Yul-Gok) |
|} | |} | ||
<br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | <br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | ||
Latest revision as of 14:57, 14 January 2023
Welkom pagina
Hand Technieken
Hand-Technieken voor 4de KUP
Examen 4de Kup
Document containing source information
| Koreaan | Nederlands |
|---|---|
| SONDABAK GOLCHO MAKGI | midden handpalm hoek verdediging (greep Yul-Gok) |
| AP PALKUP TAERIGI | voorwaartse elleboogslag (elleboog Yul-Gok) |
| SANG SONKAL MAKGI | tweeling meshand verdediging |
| DUNG JOOMUK YOP TAERIGI | achtervuist zijwaartse slag (sprong Yul-Gok) |
Terug naar top van deze pagina - Terug naar de welkom pagina