Woordenschat voor 9de KUP: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Page creation) |
(Inversion haut-bas) |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
'''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Main Menu ]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Main Menu ]]</span>''' | ||
| − | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory:: | + | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory::Vocabulary| / Vocabulary]]</span>''' |
'''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | ||
'''<span style="color:white; background:white">[[Level::K9|Examen 9de Kup]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Level::K9|Examen 9de Kup]]</span>''' | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| ORUN || Recht | | ORUN || Recht | ||
|- | |- | ||
| − | | NAJUNDE || | + | | NAJUNDE || Laag |
|- | |- | ||
| KAUNDE || Midden | | KAUNDE || Midden | ||
|- | |- | ||
| − | | NOPUNDE || | + | | NOPUNDE || Hoog |
|- | |- | ||
| NAERYO || Neerwaarts | | NAERYO || Neerwaarts | ||
Huidige versie van 15 jan 2025 om 18:43
Main Menu
/ Vocabulary
Woordenschat voor 9de KUP
Examen 9de Kup
| Korean | English |
|---|---|
| CHARYOT | Opgepast |
| KYONG YE | Groet |
| SOGI | Positie |
| JIRUGI | Stoot |
| CHAGI | Kick |
| MAKGI | Block |
| JUMBI | Klaar |
| SIJAK | Start |
| KUMAN | Stop |
| HAECHYO | Ophouden |
| SWIYO | Relax |
| DOJANG | Training plaats |
| WEN | Links |
| ORUN | Recht |
| NAJUNDE | Laag |
| KAUNDE | Midden |
| NOPUNDE | Hoog |
| NAERYO | Neerwaarts |
| OLLIGI | Opwaarts |
| AP | Voorwaarts |
| DWIT | Acherwaarts |
| YOP | Zijwaarts |
| BANDAE | Omgekeerde |
| PALMOK | Onderarm |
| JOOMUK | Vuist |
| SONKAL | Mes-hand |
| HAESAN | Eind van de training |
Terug naar top van deze pagina - Terug naar de welkom pagina