Difference between revisions of "Hand-Technieken voor 3de KUP"
Jump to navigation
Jump to search
(Page creation) |
m (Correction Semantic Information) |
||
| (2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
'''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Welkom pagina]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Language::Nederlands|Welkom pagina]]</span>''' | ||
| − | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory::Hand- | + | '''<span style="color:white; background:white">[[Theory::Hand-Technique|Hand Technieken]]</span>''' |
'''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Subject::{{PAGENAME}}]]</span>''' | ||
| − | '''<span style="color:white; background:white">[[Level:: | + | '''<span style="color:white; background:white">[[Level::K3|Examen 3de Kup]]</span>''' |
'''<span style="color:white; background:white">[[Document::DataSource|Document containing source information|]]</span>''' | '''<span style="color:white; background:white">[[Document::DataSource|Document containing source information|]]</span>''' | ||
</noinclude><br> | </noinclude><br> | ||
| Line 11: | Line 11: | ||
! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | SONKAL DUNG KAUNDE BAKURO MAKGI || | + | | SONKAL DUNG KAUNDE BAKURO MAKGI || meshand omgekeerde buitenwaartse verdediging (1bew Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | SONDABAK BANDAE OLLYO MAKGI || | + | | SONDABAK BANDAE OLLYO MAKGI || handpalm opwaartse verdediging (3de bew Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | WI PALKUP TAERIGI || | + | | WI PALKUP TAERIGI || opwaartse elleboogslag (elleboog Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | SANG JOOMUK NOPUNDE SEWO JIRUGI || | + | | SANG JOOMUK NOPUNDE SEWO JIRUGI || hoge tweeling verticale vuiststoot (11de bew Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | SANG JOOMUK | + | | SANG JOOMUK DWIJIBUN JIRUGI || tweeling omgekeerde vuiststoot (12de bew Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | KYOCHA JOOMUK CHOOKYO MAKGI || X- | + | | KYOCHA JOOMUK CHOOKYO MAKGI || X-vuist opwaartse verdediging (13de bew Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | DOO PALMOK NOPUNDE MAKGI || | + | | DOO PALMOK NOPUNDE MAKGI || hoge dubbel voorarm verdediging |
|- | |- | ||
| − | | SONDABAK BANDAE NOOLLO MAKGI || | + | | SONDABAK BANDAE NOOLLO MAKGI || Phandpalm drukkende verdediging (27ste bew Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | KYOCHA JIRUGI || | + | | KYOCHA JIRUGI || hoekstoot (30ste bew Joong-Gun) |
|- | |- | ||
| − | | DIGUTJA MAKGI || | + | | DIGUTJA MAKGI || stokverdediging (31ste bew Joong-Gun) |
|} | |} | ||
<br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | <br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | ||
Latest revision as of 14:57, 14 January 2023
Welkom pagina
Hand Technieken
Hand-Technieken voor 3de KUP
Examen 3de Kup
Document containing source information
| Koreaan | Nederlands |
|---|---|
| SONKAL DUNG KAUNDE BAKURO MAKGI | meshand omgekeerde buitenwaartse verdediging (1bew Joong-Gun) |
| SONDABAK BANDAE OLLYO MAKGI | handpalm opwaartse verdediging (3de bew Joong-Gun) |
| WI PALKUP TAERIGI | opwaartse elleboogslag (elleboog Joong-Gun) |
| SANG JOOMUK NOPUNDE SEWO JIRUGI | hoge tweeling verticale vuiststoot (11de bew Joong-Gun) |
| SANG JOOMUK DWIJIBUN JIRUGI | tweeling omgekeerde vuiststoot (12de bew Joong-Gun) |
| KYOCHA JOOMUK CHOOKYO MAKGI | X-vuist opwaartse verdediging (13de bew Joong-Gun) |
| DOO PALMOK NOPUNDE MAKGI | hoge dubbel voorarm verdediging |
| SONDABAK BANDAE NOOLLO MAKGI | Phandpalm drukkende verdediging (27ste bew Joong-Gun) |
| KYOCHA JIRUGI | hoekstoot (30ste bew Joong-Gun) |
| DIGUTJA MAKGI | stokverdediging (31ste bew Joong-Gun) |
Terug naar top van deze pagina - Terug naar de welkom pagina