Difference between revisions of "Woordenschat voor 7de KUP"
Jump to navigation
Jump to search
(Page creation) |
m (Added vocabulary) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! ''' | + | ! ''' Koreaan ''' !! ''' Nederlands ''' |
|- | |- | ||
| − | | -- | + | | BARO JIRUGI || Stoot (voet en hand van zelfde kant) |
| + | |- | ||
| + | | BANDAE JIRUGI || Stoot (voet en hand van oposite kant) | ||
| + | |- | ||
| + | | ANURO || Open lichaam - van buiten naar binnen | ||
| + | |- | ||
| + | | BAKURO || Gesloten lichaam - van binnen naar buiten | ||
|} | |} | ||
<br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | <br><br>[[#top|Terug naar top van deze pagina]] - [[Nederlands|Terug naar de welkom pagina]] <br><br> | ||
Revision as of 17:08, 23 March 2021
Main Menu
/ Vocabulary
Woordenschat voor 7de KUP
Examen 7de Kup
| Koreaan | Nederlands |
|---|---|
| BARO JIRUGI | Stoot (voet en hand van zelfde kant) |
| BANDAE JIRUGI | Stoot (voet en hand van oposite kant) |
| ANURO | Open lichaam - van buiten naar binnen |
| BAKURO | Gesloten lichaam - van binnen naar buiten |
Terug naar top van deze pagina - Terug naar de welkom pagina